Çocuklar İçin Yemek Oyunu

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma OZZY GAME STUDIO
Çocukların mutfak ile arasını düzeltecek olan bu sevimli oyunu siz de hemen indirin.

Çoğu çocuk yemek yemekten hoşlanmaz, annelerinin ısrarı üzerine yemek yer. Bunu bir sorun olarak görür ve yemek yemekten kaçar. Bu durum bazı çocuklar için tam tersi olsa da genelleme yapılabilir. Çocukların bu durumda kurtulmasını sağlayacak, onlara yemek yemeyi sevdirecek, onların mutfak bilgisini artıracak ve aynı zamanda onların gelişimine destek olacak oyun sahip olduğu özellikler itibari ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Bu oyunda çocuklar yemek yapmayı öğrenecekler. Yedikleri besinlerin hangi işlemlerden geçtiğini, nasıl piştiğini ve yapılış şeklini öğrenen çocuklar artık çok daha bilgili ve bilinçli olacak.

 Bu oyun ile yemek yemeyi seven çocuklar hem eğlenecekler hem de yemek konusunda bilgilenecekler. Çocuklara yarar sağlayacak olan bu oyun sahip olduğu eğitici özellikler ile yetişkinlerin de beğenisini kazanmıştır. Yepyeni, farklı ve eğlenceli kurgusu ile çocuklar için üretilen bu yemek yapma oyunu karşınızda. Bu oyun sayesinde çocuklar artık yedikleri besinlerin yapılış şeklini yavaş yavaş öğrenecekler. Çocukların yemek yaparken bir süre zarfına uymaları da oyunun göze görünür en önemli kuralı.

 Çocukların mutfak konusunda bilgilenmesini sağlayacak olan bu oyuna siz de hemen sahip olun ve çocukların gelişiminde sizin de biraz katkınız olsun. Haydi hemen indirin ve zaman artık çok daha hızlı geçsin. 

Daha Fazla Göster
Çocuklar İçin Yemek Oyunu indir